Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki komercyjne Łajski - Lista ogłoszeń

2 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

660 000 zł3 003 m² 219,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Opis nieruchomości - działka 3003 m2 | 1mn/u | Łajski | Przy lesie Na sprzedaż duża działka o powierzchni 3003 m2, położona w cichej, zielonej i dynamicznie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł2 433 m² 349,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż dwie sąsiadujące działki położone w miejscowości Łajski, gmina Wieliszew, powiat legionowski. Działki sprzedawane są łącznie, stanowiąc jeden funkcjonalny, ogrodzony teren.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Łajski

Łajski,mazowieckie

1 750 000 zł14 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w Łajskach o pow.14000m2. Szerokość 50m, długość około 280m. Kilkadziesiąt metrów do drogi asfaltowej. Idealne wymiary działki dają dużo możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Łajski

Łajski,mazowieckie

670 000 zł2 098 m² 319,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki inwestycyjne o powierzchni 2098 m , położone w strategicznym punkcie pod Warszawą Łajski (gm. Wieliszew). Gotowe pod inwestycję objęte miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Fabryczna

Łajski,mazowieckie

2 400 zł2 300 m² 1,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wydzierżawię działkę usługowo-budowlaną pod Legionowem w Łajskach - Powierzchnia 2300 m2. Możliwość postawienia pawilonu lub magazynu. W najbliższym sąsiedztwie działki jest sieć.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij